0 (212) 693 19 33
Hakkımızda

Sağlam Mücellit 1989 yılında matbaa sektörüne ilk adımı attı. Başlangıçta fason olarak lüks kutu, kapak, klasör, defter imalatı yapan firmamız daha sonra faaliyetleri arasına yayımcılara fason sert kapak, lüks cilt yapma işini alarak çalışmalarını genişletmiştir. Sert kapak yapımında yüksek kalite seviyesine ulaşarak bu konuda söz sahibi olmuştur.
Sağlam Ajanda standart üretimilerine paralel olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda her türlü ajanda ve defter imalatını yüksek kalitede gerçekleştirebilmektedir. Zengin makina parkı, profesyonel kadrosu ve üretim kapasitesi ile Sağlam Mücellit kusursuz bir partnerdir.


Misyonumuz

Günümüz şartlarının en önemli kavramlarından biri olan zamanı verimli kullanmak, bu minvalde alınan işin belirlenen süre içerisinde teslim edilmesi ve bunları çevreci bir anlayışla yerine getirmek; kaliteli hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.


Vizyonumuz

Sektörün ihtiyaçlarına hızlı, güvenilir ve de ekonomik çözümler sunmaya devam etmek, kalite çıtamızı hep daha yükseğe taşımak başlıca hedeflerimizdir.